FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BORZĘCKI dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: biuro@borzecki.com.pl.

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BORZĘCKI dołoży wszelkich starań, aby chronić swoje systemy przed jakąkolwiek formą bezprawnego użycia. FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BORZĘCKI wdroży w tym celu odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, uwzględniając między innymi stan wiedzy. Jednakże nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, bezpośrednie i/lub pośrednie poniesione przez użytkownika strony internetowej, które powstały w wyniku bezprawnego korzystania z jej systemów przez osobę trzecią.

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BORZĘCKI nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość witryn internetowych, do których lub z których zamieszczono hiperłącza lub inne odniesienia. Produkty lub usługi oferowane przez strony trzecie podlegają obowiązującym warunkom tych stron trzecich.

Wszystkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BORZĘCKI lub stron trzecich, które same umieściły zawartość lub od których FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BORZĘCKI uzyskał licencję użytkownika.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek inne wykorzystywanie tych materiałów jest zabronione bez pisemnej zgody FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BORZĘCKI, z wyjątkiem i tylko w zakresie, w jakim określono inaczej w obowiązujących przepisach (takich jak prawo do cytowania), chyba że określone treści nakazują inaczej.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.

STRONA W TRAKCIE BUDOWY!

Wróć do nas za kilka dni aby zobaczyć efekt końcowy :)

facebook google instagram youtube allegro Modnie w oknie