Karnisze

Karnisze zajmują ważne miejsce w aranżacji wnętrz. Dzięki różnorodności  dostępnych  rodzajów karnisze sprawdzą się jako wyposażenie zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych. Szeroka gama dostępnych wzorów oraz zróżnicowana oferta kolorystyczna sprawia, że karnisze są uniwersalnym sposobem na dekorację każdego okna.

Karnisze drewniane pozostają niezmiennie funkcjonalną ozdobą okna bez względu na zmieniające się czasy. Wykonujemy karnisze z najwyższej jakości drewna. Malujemy nasze karnisze wysokogatunkowym lakierem dzięki czemu zachowują one kolor oraz funkcjonalność przez wiele lat. Karnisze drewniane cechuje wysoka odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Toteż cieszą się dużą popularnością. Są lekkie i eleganckie. Wypełniają wnętrza tradycyjne oraz nowoczesne aranżacje w stylu skandynawskim oraz neo – góralskim gdzie łączy się nowoczesność i surowość pomieszczeń z ornamentyką i wzornictwem góralskim. Szeroka oferta karniszy drewnianych umożliwia wybranie odpowiedniego karnisza pod względem typu oraz kolorystyki.

karnisz drewniany

Karnisze metalowe idealne dla wszystkich, którzy cenią nowoczesne i praktyczne rozwiązania w zakresie wystroju swoich wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo solidne oraz estetyczne karnisze metalowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy udostępnić te dekoracje zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Teraz każdy z Państwa będzie mógł wybrać karnisze pasujące do oryginalnej stylizacji własnych wnętrz. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja zdobędzie uznanie nawet najbardziej wymagającego Klienta. Na zadowolenie użytkowników tych produktów wpływa zarówno jakość ich wykonania, jak i uniwersalny wygląd oraz niezwykle atrakcyjna cena. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z opisami poszczególnych modeli.

karnisz metalowy

Karnisze z tworzywa sztucznego. W tej kategorii prezentujemy produkty, które są idealne dla osób chcących wprowadzić do swoich wnętrz nutę elegancji i nowoczesności, bez obciążania własnego budżetu. W asortymencie znajdują się szyny sufitowe PCV, które charakteryzuje najwyższa jakość i precyzja wykonania. Przy produkcji tego typu elementów zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły, otrzymując w efekcie solidne i zarazem miłe dla oka produkty.


Inne oferowane przez nas produkty w tej kategorii:

STRONA W TRAKCIE BUDOWY!

Wróć do nas za kilka dni aby zobaczyć efekt końcowy :)

facebook google instagram youtube allegro Modnie w oknie